Днями приємною подією і своєрідним подарунком стало відкриття дошкільного навчального закладу «Щасливий» у с.Петропавлівська Борщагівка, що на Київщині.

Відкриття дитячого садочка – завжди велике і яскраве свято, зокрема для малечі, на яку чекала насичена та яскрава програма: надувні гірки та батути, веселі аніматори, поні,  а також дитяча лотерея з цінними призами!

Свято розпочалося з урочистої промови генерального директора компанії «Новобудова» Євгенія Савочки, який привітав усіх присутніх, а зокрема тих малюків, котрі вже через кілька днів переступлять поріг цього закладу. Також Євгеній Петрович подякував  голові Петропавлівської Борщагівки Олексію Кодебському за допомогу в реалізації цього проекту зі сторони місцевого самоврядування та передав йому символічний ключ як свідчення того, що заклад переходить у комунальну власність сільської ради. У свою чергу сільський голова передав цей ключ завідувачу дитсадка Валентині Степанівні Кучерук.

Свято зібрало чимало поважних гостей, які також долучилися до святкових вітань. І яке ж дитяче свято без солодкого частування? Солодка вата і прохолодний лимонад подарували багато радості кожній дитині.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *