Україна модерна, Україна європейська чекає на нових фахівців. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час привітання першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 30 серпня 2016 року в Чернівцях.

«Ми всі з вами є співтворцями новітньої української історії – так випало на нашу долю – жити в такий складний час, коли люди своїм життям ризикують і боронять незалежність України на фронті. А ви, дорогі студенти, прийшли сюди на свій інтелектуальний фронт заради власного  майбутнього. Мені б дуже хотілося донести до вас, що цей новий період у вашому житті стане визначальним – тут ви отримаєте багаж, з яким прийдете у доросле життя. Україні так потрібні нові правники, з якими справді можна розбудовувати правову українську державу, нам потрібні чесні, об’єктивні журналісти, нам потрібні нові вчителі, нам потрібні науковці, нам потрібні архітектори, тому що Україна модерна, Україна європейська чекає на вас, а для цього ви маєте здобути хорошу і якісну освіту”, –  наголосила Лілія Гриневич.

Вона також привітала першокурсників із тим, що  вони отримали можливість навчатися в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича – в одному з найкращих університетів України.

Цьогорічний вступ був збудований так, щоб кращі університети, які обирають випускники з високими балами ЗНО, отримали більше місць державного замовлення, і Чернівецький університет став одним із лідерів. що найсильніше збільшили обсяг свого держзамовлення. Це означає, шановний викладацький склад, що, обравши цей університет, студенти проголосували за вас”, – зазначила міністр освіти і науки України.

Першокурсників привітав і ректор ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Він висловив надію, що після випуску студенти отримають усі необхідні їм знання та повертатимуться до рідного університету, щоб побачитися з улюбленими професорами та викладачами.

Ставити найвищі цілі і вірити в себе порадив першокурсникам один із випускників ЧНУ ім. Юрія Федьковича, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк.

Життя дуже непросте, якщо ви думаєте, що це рівна нива – ні. Життя – це вічне змагання і  вічна боротьба. Щоб прийти до перемоги, треба пережити декілька поразок, треба буде впасти, але після кожного падіння ви повинні вставати і йти далі, йти і перемагати”, – зазначив Арсеній Яценюк.

Інформує прес-служба Міністерства  освіти і науки