Відкриття дитячого садочка – це дуже потрібна справа, зокрема в Чернівцях, де, за статистикою, на 147 діток лише 100 місць. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 30 серпня під час урочистого відкриття дошкільного закладу НВК «Лідер» у місті Чернівці.

Нові дитячі садки –  це важливо, бо, якщо дитина навчається в дошкільному навчальному закладі, у неї значно зростають шанси на успішне навчання в школі. Сьогодні в Україні бракує 90 тисяч місць для дошкільнят, однак завдяки таким активним громадам, як тут у Чернівцях, по країні до кінця року планується створити 25 тисяч місць для діток”, – зазначила Лілія Гриневич.

Цей садочок створили на базі  Чернівецької ЗОШ № 12, тепер вона отримала новий статус і називається навчально-виховний комплекс “Лідер”. Загалом, створено чотири дошкільні групи на 100 дітей. Роботу дошкільних груп забезпечуватимуть 8 вихователів, 5 помічників вихователя, методист, медична сестра та допоміжний персонал. Вартість реконструкції  будівлі становила 5,078 мільйона гривень.

«Ми отримали в подарунок не тільки шкільний підрозділ, а й новий статус – навчально-виховний комплекс. Це дасть змогу маленьким чернівчанам навчатися та розвиватися в комфортних умовах», – наголосила Альона Онофрей, директор НВК «Лідер».

Інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України

 Фото Андрій Кравченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *