Столиця України цього року якнайкраще підготовлена до початку навчального року. Найвищі результати показує Шевченківський район, на останньому місці ? Печерський. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час виїзної наради з головами районних у місті Києві державних адміністрацій.

«Цьогоріч ми поставили перед собою амбітні плани. Сьогодні наше головне завдання – зробити все, щоб масштабні ремонті роботи в закладах освіти були проведені якісно та повністю», – повідомила Ганна Старостенко.

Зокрема, 1 вересня буде відкрито два нові навчальні заклади, завершено капітальні та поточні ремонти класів та інших навчальних приміщень, відремонтовано всі харчоблоки із заміною обладнання.

«Певні складнощі виникли з реалізацією загальноміської програми ремонту шкільних спортивних залів. Уперше за багато років ми виділили кошти на комплексне оновлення спортзалів у школах. Цього літа ремонтні роботи розпочалися в 64 закладах освіти. Але через те, що з часів будівництва цих шкіл там нічого не робилося, в процесі ремонтів виявилася потреба в значних додаткових роботах, що будуть завершені протягом вересня. Наразі школи та садочки міста Києва на 90 % готові до нового навчального року. Сподіваємося, що всі поставляться до цього з розумінням, адже для нас якість і безпека учнів важливіші, ніж формальний підхід до роботи», – повідомила Ганна Старостенко.

Зазначимо, виїзне засідання з головами держадміністрацій було проведене у школі № 140. Цього року цей навчальний заклад після майже десятирічного простою повністю реконструйований. Кошторис капітального ремонту становив 140 мільйонів гривень.

Інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *