Запорізька область входить до переліку п’яти областей, які найбільше потерпають від військового конфлікту. З метою налагодження взаєморозуміння між місцевими громадами та вимушеними переселенцями департамент освіти та науки Запорізької ОДА тісно співпрацює з ЮНІСЕФ та ще за деякими проектами.

Як зазначили в департаменті, в рамках цієї співпраці в липні–серпні здійснюються поставки спортивного обладнання у 32 загальноосвітні школи області, в яких навчається найбільша кількість дітей із числа тимчасово переміщених осіб. Окрім цього, в жовтні буде збудовано три спортивні майданчики в містах Запоріжжі, Бердянську та в селищі Балабино.

Учні навчальних закладів, які отримують спортивне обладнання, братимуть участь у регіональних змаганнях із футболу та баскетболу, а переможці позмагаються зі своїми ровесниками з Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей у місті Харкові.

Також за програмою «Вчимося жити разом», компонент «Освіта на засадах життєвих навичок», в області підготовлено по 3 вчителі для 150 загальноосвітніх шкіл. У вересні буде підготовлено по одному вихователю для 120 дошкільних навчальних закладів. Діти на уроках предмету «Основи здоров’я» та на виховних годинах будуть вчитися навичок безконфліктного життя, вміння запобігати конфліктам, не загострювати чи розв’язувати мирним шляхом якісь суперечливі ситуації.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *