Чотирнадцятиметровий літак розбився в пустелях Арізони. Добре що був з паперу - 23.08 бумажный самолет12-річний американський школяр сконструював і запустив найбільший у світі паперовий літачок. Але, незважаючи на те, що модель розбилася в пустелях Арізони, і сам юний конструктор, і дорослі, які йому допомагали, все одно вважають це грандіозним успіхом. Звісно, під час краху найбільшого у світі паперового літака ніхто не постраждав ні в небі, ні на землі.

Усе почалося з того, що директор одного з найбільших американських музеїв авіації та космонавтики, щоб зацікавити дітей наукою, вирішила  провести конкурс на кращий літачок з паперу. Переможця брали в команду зі створення паперового гіганта! Переміг у конкурсі 12-річний Артуро, який два тижні під важким пресом тримав свій маленький літачок, щоб чіткі згини поліпшили аеродинаміку його мініатюрної паперової машини. Отже, Артуро став частиною команди, що складалась зі справжніх авіаконструкторів, дизайнерів та інженерів.

У результаті паперовий гігант злетів високо в небо. Розмах його крил – 8 метрів, довжина – 14 метрів. Його ім’я, написане на борту, – Arturo Desert Eagle (Пустельний Орел Артура), на честь 12-річного батька-засновника. Літак протримався всього кілька хвилин, але воно було того варте!

 За матеріалами 1tv.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *