Учені з Ланкастерського університету Великобританії довели, що фільми про чарівників і магію розвивають уяву і творчі здібності, розширюють мислення дитини.

Провівши серію досліджень, вони дійшли висновку, що надприродні сюжети корисні для свідомості дітей, повідомляє Science Daily.

В експерименті взяли участь 52 дитини дошкільного віку, яких поділили на дві групи. Одній – показували відео з фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь» із кадрами, де герої використовували чарівну паличку і магічні заклинання. Другій групі – ролики з тими самими героями, але вже без використання магії.

Після цього діти пройшли тести на виявлення творчих здібностей. Вони повинні були зобразити, приміром, кролика або уявити собі, що ведуть автомобіль. Їх також попросили подумати, як краще викинути пластиковий стаканчик у відро, і знайти інший варіант використання чашки.

З’ясувалося, що діти, яким показували на екрані сцени з магією, більш творчо справлялися з цими завданнями. Тому дослідники зробили висновок, що фільми про чарівників і магії стимулюють розвиток творчих здібностей дітей.

За матеріалами NEWSru

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу