Юні туристи влітку практикують водні походи - p1010081Для юних туристів літо – не лише пора відпочинку, а й час цікавих походів, зборів, змагань. Гуртківці  Українського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді протягом літнього сезону пройшли водними походами по Сейму, Тетереву, Десні.

Маршрут туристів-пішохідників проліг лісами Житомирщини. Учасники походів не лише долали різноманітні перешкоди – пороги, греблі, болота та лісові завали, а й знайомилися з історичними та природними пам’ятками рідного краю, збирали матеріал про пам’ятники героям Великої Вітчизняної війни.

Не забували юні спортсмени-туристи і про підготовку до майбутніх змагань. Тренувальні збори команд центру проходили на Закарпатті та в Житомирській області. Їхні учасники підвищували рівень своєї фізичної, технічної та тактичної підготовки для подолання складних дистанцій змагань з пішохідного та гірського туризму. Як результат – друге місце команди центру на Чемпіонаті України з пішохідного туризму серед юніорів.

А попереду – нові походи, нові знання, друзі та враження.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *