Лілія Гриневич подякувала Університету банківської справи (УБС), що розробив курси і посібники з фінансової грамотності для початкової школи, а також побажала першокурсникам університету взяти максимум від свого навчання. Міністр освіти і науки України відвідала УБС  1 вересня та взяла участь в урочистостях, присвячених початку нового навчального року.

Я дуже дякую університету, що він долучається до змін у шкільній освіті, я переконана – діти у ХХІ столітті потребують нової освіти, освіти, що допоможе їм стати абсолютно конкурентноспроможними особистостями, громадянами-патріотами, інноваторами, допоможе реалізувати себе в житті успішно. Для цього їм треба бути фінансово-грамотними і розуміти, як вести підприємницьку діяльність. Саме цей університет став тією ластівкою, яка розробила курси і посібники для початкової школи”, – зазначила Лілія Гриневич.

Зараз  Університет банківської справи готує фахівців для фінансово-кредитної системи України. Там навчається 2 тисячі 920 українських студентів, 119 аспірантів і докторантів та 45 іноземних студентів.

“Я вам зичу, щоб із цих років ви взяли все, що можливо. Тому що нам – тим, хто вже працює,  доводиться використовувати свій вільний час на додаткову освіту, а вам із цими перлинами людського надбання доведеться знайомитись і вивчати їх як обов’язок – у цьому одна з кращих можливостей студентських років”, – зазначила Лілія Гриневич.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *