Сьогодні, 2 вересня,  о 14:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме  нараду з ректорами ВНЗ.

На нараді, що збирається за ініціативою Міністерства освіти і науки України,  відбудеться підбиття підсумків вступної кампанії 2016 року та обговорення пропозицій з удосконалення організаційної та технічної складових вступної кампанії на 2017 рік.

У нараді беруть участь: віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, заступник міністра освіти і науки – керівник апарату МОН Роман Греба, перший заступник голови комітету з питань освіти і науки ВРУ Олександр Співаковський, депутати профільного комітету ВРУ, голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, керівник Секретаріату Національного агентства з питань забезпечення якості вищої освіти Сергій Храпатий, директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, члени спілки ректорів.

Нарада відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу