72 дошкільні навчальні заклади Оболонського району гостинно відкривають щодня двері своїм маленьким гостям, щоб огорнути їх турботою, стати домівкою для дітлахів. Усі вони різні – зі своїми традиціями й особливостями, але всі такі затишні й рідні.

У дитсадках  району працюють і творять талановиті майстри. У цьому ми переконалися, коли завітали до містечка «Дітляндія», де власноруч виготовляють різні предмети, іграшки, почуваючись справжніми майстрами.

Педагоги Оболоні дружнім колективом провели для дітей майстер-класи за напрямами: Петрівський розпис (на дерев’яних ложках),  аквагрим, паперопластика, квіти зі стрічок, осінні квіти (з паперу та бісеру), вироби з ниток і з тканини, плетіння браслетів, обереги, досліди з магнітом, оригамі, лялька–мотанка,  декупаж, мандалоплетіння з паличок,  пергамани (візерунки на пергаменті), витинанки, тісто-пластика, аріс-фортінг (вироби з паперу), паперова лялька, фантазії з макаронних виробів, кольоровий пісок.

У містечку відбувся справжній святковий концерт, у якому  продемонстрували свої таланти вихованці позашкільних навчальних закладів району. На заході з вітальними словами до учнів і батьків звернулися голова Оболонської РДА Олександр Цибульщак  та начальник управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Вахнюк.

Інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *