1 вересня, у День знань, студентство та професорсько-викладацька корпорація Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка розпочали новий навчальний рік, провівши патріотичну акцію «Заспіваймо Гімн України разом!».

На вулиці Остроградського, на якій розміщені навчальні корпуси вишу, зібралися студенти всіх сімох факультетів університету разом зі своїми наставниками, щоб символічно позначити перший вересневий день у навчальному календарі виявом любові до своєї Батьківщини та до її одвічних символів. Ректор університету, доктор філологічних наук, професор Микола Степаненко зауважив, що в головній пісні нашої держави закодовано цінності, які має берегти і примножувати кожен українець.

Слідом за першими акордами головної пісні країни над Полтавою зазвучав хор майбутніх освітян України:

“… Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду!”

Своїми потужними голосами всі короленківці ніби задекларували своє прагнення бути достойними наступниками великих українців, які розбудовували Україну. І передали її у спадок юнакам і юнкам, які розпочали своє навчання, щоб досягти омріяної мети – здобути вищу освіту та працювати в ім’я Української Держави.

Прес-служба ПНПУ імені В. Г. Короленка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *