На свято з нагоди початку навчального року до учнів середньої загальноосвітньої школи I – III ступенів села Старичі Яворівського району, що на Львівщині, завітали представники групи цивільно-військового співробітництва армії США на чолі з начальником відділу двостороннього співробітництва посольства США в Україні майором Браяном Вінтслером і керівником програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмилою Кириленко.

За словами директора школи Наталії Косик,  американці надали суттєву допомогу в підготовці освітнього закладу до нового навчального року: «Ми дуже зраділи, коли дізналися про те, що нашу школу було включено до переліку об’єктів, що відновлюватимуться в межах Програми гуманітарної допомоги Уряду США цього року. Понад сім місяців у нас тривають ремонтні роботи, і на сьогодні ми маємо, чим пишатися – укріплено фундамент, утеплено фасад, замінено старі вікна на енергоощадні, відремонтовано дах. Особливо радує той факт, що нам вдалося впорядкувати місця загального користування в середині будівлі. На жаль, не  все встигли зробити, однак уже за місяць-два ми повністю завершимо весь необхідний комплекс робіт».

У свою чергу майор Браян Вінтслер  зазначив, що він ніколи не думав про те, що йому доведеться займатися будівельними роботами у цивільній сфері: «Я  – професійний військовий, однак так склалося, що почав займатися й соціальними проектами. Саме в Україні я зрозумів, що допомога цивільному населенню є дуже важливою справою. Тут, у цьому населеному пункті, ми реалізуємо вже другий наш проект. Не так давно  ми допомогли відновити місцевий дитячий садочок».

Читайте також: Уроки мужності для школярів Рівного провели військовослужбовці Збройних сил України

Зазначимо, що кошторис ремонтно-відновлювальних робіт старичівської школи становить близько 300 тисяч доларів.

Ігор Галущак, Львів

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *