Освітяни виконуватимуть свою роботу, але без підтримки громади вони не обійдуться, про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України під час рамках робочого візиту на Черкащину.

Юрій Кононенко відвідав навчальні заклади на Черкащині, які згодом мають увійти до системи опорних шкіл із філіями.

На початку візиту директор департаменту поспілкувався з першим заступником голови Черкаської ОДА Віталієм Ковалем, начальником управління освіти і науки Валерієм Данилевським, заступником начальника Оксаною Сімушиною. Державні службовці обговорили функціонування освітньої галузі, фінансування окремих цільових державних програм, модернізацію навчально-виховного процесу, створення та функціонування опорних шкіл, посилення національно-патріотичної роботи з підростаючим поколінням.

У селі Білозір’я Черкаської області Юрій Кононенко зустрівся з головою Білозірської територіальної громади Володимиром Міцуком. Було обговорено доцільність та умови створення опорної школи. За словами Володимира Міцука, майбутня опорна школа матиме потужність для навчання 700 дітей, наразі орієнтовна кількість учнів становить близько 500 осіб. Також він повідомив, що наразі відбувається оновлення матеріально-технічної бази школи, ремонтні роботи, заміна старих вікон на енергозберігаючі. Паралельно здійснюються ремонтні роботи доріг для можливості належного довезення дітей та педагогів до школи і додому. Є можливість розвивати позашкілля: в 2012 році біля запланованої опорної школи відкрили стадіон на 1 000 глядацьких місць зі штучним покриттям. Тут учні матимуть можливість займатися різними видами спорту.

Також були обговорені зміни в системі навчальних закладів, що мають стати філіями опорної школи.

Ознайомившись із навчальними закладами Черкащини, Юрій Кононенко зазначив, що освітня галузь області не стоїть на місці, розвивається, має позитивні результати, підтвердженням чого є показники Міністерства, за якими Черкащина входить у п’ятірку найкращих областей України, а з деяких – займає перші позиції.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *