Символічні ключ від знань, студентський квиток і залікову книжку під час урочистостей у приміщенні драмтеатру 1 вересня ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан разом із головою обласної ради Анжелікою Лабунською та начальником управління сім’ї, молоді та спорту ОДА, випускницею ЖНАЕУ Світланою Гресь передали студентам-першокурсникам – представникам усіх факультетів навчального закладу.

На заході також були присутні проректор із навчальної роботи Юзеф Цаль-Цалко, проректор із наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Дем’яненко, проректор із науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, студенти, викладачі і співробітники ЖНАЕУ.

У своєму вітальному слові ректор наголосив, що Житомирський агроуніверситет радий вітати  нових, молодих та амбітних студентів.

«Цьогоріч ми відзначатимемо 95-річчя нашого університету. Це вже історія, а ви  – наше майбутнє. За роки існування агроуніверситету наші випускники гарно показали себе не лише в аграрній сфері, але й у політичному, громадському, спортивному і культурному житті регіону та держави. Переконаний, що кожен із вас зробив правильний вибір, який стане першим кроком до професійної реалізації. Житомирський національний агроекологічний університет відкриває для вас безліч можливостей, і ви маєте кілька років, аби переконатися в цьому, а керівництво і викладачі всіляко сприятимуть  і підтримуватимуть вас».

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська зауважила, що їй приємно вітати із початком навчального року студентів одного із кращих університетів. Також вона відзначила, що нині це свято безпосередньо стосується і її, адже вперше читатиме лекції з правознавства в агроуніверситеті.

«Сьогодні тисячі юних молодих людей стануть студентами вищих навчальних закладів. Ви будете навчатися не тільки наук, ви будете навчатися життя. Для батьків немає нічого дорожче, аніж їхні діти.  І від того, якими ви станете, залежить майбутнє нашої Батьківщини. Для мене сьогодні теж важливий день – я приєднуюсь до великої родини Житомирського національного агроекологічного університету. Я викладатиму спецкурс «правознавство». Я зможу передати той досвід, який я накопичила за багато років. Я бажаю вам, щоб ви вірили, що у вашому житті  все буде добре і ви всього зможете досягти. Саме віра, надія і добрі справи зроблять нашу країну процвітаючою», – сказала очільник депутатського корпусу Анжеліка Лабунська.

Серед гостей свята також керівник проекту німецько-української співпраці в галузі органічного сільського господарства федерального міністерства та сільського господарства Німеччини Йоахим Ленц, голова обласного товариства «Просвіта»  В’ячеслав Васильчук та інші, від яких студенти також приймали щирі слова і побажання.

Із символічною посвятою першокурсників вітали доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Тетяна Зінчук, керівник інструментального гурту університету, лауреат Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Ірина Шнайдер, представники органів студентського самоврядування, КВК-команда «Житомирський стандарт», творчі колективи університету – гурт народної пісні університету ««АгоСтайл» із віночком українських пісень, колектив естрадного співу та ін.

Зі сцени драмтеатру двоє першокурсників – Сайкевич Антон  та  Недільська Софія – урочисто  зачитали  клятву студента ЖНАЕУ, а у відповідь із залу  їм звучало гучне «Клянусь, клянусь, клянусь».

Студентка І курсу факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ Бродська Марія від імені всіх першокурсників подякувала за гарне свято Першого вересня і висловила сподівання, що лави студентів університету поповнили талановиті і розумні українці.

Під час заходу також вшанували загиблих. Квіти до меморіальної дошки пам’яті «Небесної сотні» та до Обеліска Слави університету  покладали студенти-відмінники та першокурсники ЖНАЕУ   –  Колесник Євгеній, Хижко Олена, Островська Катерина, Марценюк Іван.

Прес-служба Житомирського національного
агроекологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу