2 вересня в Полтаві на площі перед Меморіальним комплексом Солдатської Слави з учнями 4-6 класів загальноосвітніх шкіл № 4, 10 та 27 зустрілися поліцейські різних служб, а також представники благодійної організації «Світло надії». Про це повідомляє сайт Національної поліції.

«Ми організували захід задля формування в дітей правомірної поведінки з метою розвитку в молоді демократичних цінностей, виховання патріотизму, залучення їх до заходів підтримання публічної безпеки, профілактики злочинності, дотримання Правил дорожнього руху», – розповів Сергій Альошкін, заступник начальника поліції Полтавської області.

Працівники управління превентивної діяльності, патрульні, охоронці, вибухотехніки, кінологи та поліція спецпідрозділу розповідали дітям про роботу своїх підрозділів, демонстрували техніку, спецзасоби тощо.

Працівники вибухотехнічного відділу продемонстрували школярам спецавтомобіль, вибухозахисний костюм «EOD-7», різні види вибухівок і небезпечних предметів.

Працівники патрульної поліції вивчали з дітлахами правила дорожнього руху у формі інтерактивної гри. Також всі охочі мали змогу приміряти капелюх поліцейського та посидіти за кермом службового автомобіля.

Бійці спецпідрозділу привезли для школярів арсенал зброї та спецзасобів, за допомогою яких вони здійснюють затримання та знешкодження зловмисників.

Овації присутніх викликали показові виступи кінологів зі службовими собаками. Діти та дорослі захоплено спостерігали за демонстрацією навичок тварин у пошуку наркотичних і вибухових речовин, затриманні умовного злочинця, пошуку за запахом.

Працівники поліції охорони розповіли учням про особливості роботи підрозділу, продемонстрували технічні прилади, екіпірування, роздали тематичну друковану продукцію.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу