16 вересня о 10:00 в Інституті педагогіки НАПН України відбудеться презентація інноваційної освітньої програми для дитячих садків «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». 

На захід запрошуються спеціалісти з питань дошкільної освіти та працівники дошкільних навчальних закладів України.

prezentaciya_esd_ua_

Під час зустрічі ви зможете не лише дізнатись, як працює програма й у чому її сильні сторони, а й отримати всю необхідну інформацію та літературу, щоб негайно запровадити її у вашому закладі.

Мета презентованої програми – сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя. Зокрема, розвиток і формування у дітей навичок ресурсозбереження, ефективного спілкування та гармонійних стосунків із навколишніми.

Програму розраховано на дітей 4-го, 5-го і 6-го року життя. Вона є частиною цілісного курсу з освіти для сталого розвитку, за програмою вже працюють понад 450 дитячих садочків у різних областях України.

На презентації учасники:

  • Ознайомляться із структурою, змістом і методикою реалізації нової освітньої програми.
  • Отримають практичні поради й рекомендації з її втілення у діяльність дошкільних навчальних закладів.
  • Поспілкуються з колегами з інших дитсадків, де програму вже запроваджено (відгуки батьків, зміни у поведінці дітей та у спілкуванні між собою).

А також:

  • Буде представлено посібники для педагогів із ґрунтовним описом моделей роботи з дітьми в рамках програми, методичними рекомендаціями й комплектами дидактичних матеріалів.

Зустріч з авторами-розробниками

Програму представлятимуть її авторки-розробниці: член-кореспондент НАПН України, доктор пед. наук Олена Пометун (Olena Pometun) і доктор пед. наук, завідувач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка Наталія Гавриш (Nataliya Gavrysh).

Це вже третя зустріч авторів програми з представниками дошкільної освіти. Цікавість до програми зростає. Нам пишуть, телефонують, звертаються по консультацію, замовляють посібники – маємо можливість поспілкуватися наживо!

Адреса і час: 10:00 – 13:00, Київ, Інститут педагогіки НАПН України, вул. Січових Стрільців (колишня Артема), 52-Д, ауд. 410 (актова зала).

Організатори: Громадська організація “Вчителі за демократію і партнерство” за підсумками міжнародного проекту “Освіта для сталого розвитку в дії”, за сприяння Інституту педагогіки НАПН України.

Відповімо на всі запитання

Контактна особа – Ігор Сущенко, (044) 228-86-77 або 063 732 2090.

МАТЕРІАЛИ ПРОГРАМИ:

Попередньо ознайомитись з матеріалами проекту “Освіта для сталого розвитку в дії” можна на сайті  в розділі «Посібники і програми»:

Методичний посібник для вихователя за програмою для дітей 6-го року життя.

• Дидактичні матеріали для дітей 6-го року життя.

• Дидактичні матеріали для дітей 4-го-року життя. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *