У зустрічі взяли участь в.о.голови програми поєднання формального навчання та гри LEGO Foundation Єнс Майбом, керівник проектів у рамках програми поєднання формального навчання та гри LEGO Foundation Фредеріке Томергаард, директор департаменту Програм і Партнерств Майкл Ренвіллард, керівник проектів у рамках програми поєднання формального навчання та гри LEGO Foundation Пер Хавгард, керівник проектів у рамках програми поєднання формального навчання та гри Едвард Макл, координатор програми «Сприяння освіті» в Україні Оксана Рома, представники відділу дошкільної освіти МОН України.

Заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей подякував LEGO Foundation за допомогу та великий внесок у розвиток української освіти. «Програма LEGO Foundation підтримує вчителів, надаючи інструмент, що допомагає застосовувати нові підходи в навчальному процесі», – зазначив Павло Хобзей.

Впровадження навчання ЛЕГО-конструюванню всебічно розвиває дітей, стимулює бажання дитини досліджувати навколишній світ через гру. Застосування такої методики набирає ваги особливо під час запровадження реформ освіти, зокрема, нової української школи. На думку Павла Хобзея, повинна бути спадкоємність програм навчання дошкільної освіти та початкової. «Діти у початковій школі повинні навчатися граючи», – переконаний Павло Хобзей.

Виконувач обов’язків голови програми поєднання формального навчання та гри LEGO Foundation Єнс Майбом подякував Міністерству за плідну співпрацю й повідомив, що з кожним роком роботи програми ЛЕГО в Україні, кількість її учасників постійно зростає. Сьогодні в проекті беруть участь 118 навчальних закладів, де мають нагоду навчатись разом із LEGO 27 тис. 969 дітей. 1,5 тисячі педагогів успішно навчають ЛЕГО-конструюванню дошкільників. До речі, Україна була однією з перших країн, з якою розпочалося співробітництво LEGO Foundation та успішно триває вже понад шість років.

У рамках зустрічі сторони обговорили умови продовження співпраці, зокрема підписання  Меморандуму про взаєморозуміння між МОН і LEGO Foundation щодо продовження його дії до 2020 року.

Інформує Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *