Станом на кінець серпня на реалізацію заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013 – 2016 роки з обласного бюджету скерували понад 19 млн грн. Загалом у скарбниці на виконання заходів цієї Програми цьогоріч передбачили майже 86 млн грн. Про це повідомляє сайт Львівської облдержадміністрації з посиланням на департамент освіти і науки.

Зокрема міські, районні бюджети та скарбниці об’єднаних територіальних громад отримали субвенційні кошти для облаштування опорних шкіл області сучасною матеріально-технічною базою – близько 11,5 млн грн, на придбання спортивного обладнання та інвентарю для навчальних закладів області –  3 млн грн, і на придбання підручників для учнів 4-х, 7-х класів – понад 4,5 млн грн.

Передбачили в обласному бюджеті і близько 64 млн грн на закупівлю шкільних автобусів та 1 млн грн – на модернізацію комп’ютерної бази навчальних закладів”.

Також ще одним напрямом розвитку освіти Львівщини стане підтримка молодих учених та відомих фахівців і заохочення студентів. З бюджету Львівщини виділять 1 млн грн на виплати премій молодим і відомим ученим із нагоди Всесвітнього дня науки та 800 тис. грн – на вручення премій студентам ВНЗ із нагоди Дня студента.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *