На узбережжі Чорного моря, в оздоровчому таборі «Перлина», що на Миколаївщині,  завершився фінал XVIII Студреспубліки. У заході взяли участь активні та небайдужі молоді українці.

Підсумком триденної роботи Студреспубліки  став проект «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді».

Участь у фінальній грі взяли представники студентства з усієї України. Цьогоріч особливу увагу організатори приділили оргдіяльнісній грі, під час якої, експерти разом із активістами в режимі напружених дискусій проробляли різні сценарії майбутнього України, виводячи із них позитивні концепти.

У підсумку гри було розроблено дві концепції, які, на думку учасників, можуть модернізувати Україну. По-перше – «наука та молодь – основа майбутнього України»; по-друге –  «лібертаріанський підхід із  тотальною свободою людини в будь-яких проявах».

Учасники гри виробили спільну позицію щодо напрямків розвитку України. Фінальну презентацію активні республіканці презентували на церемонії закриття Студреспубліки на великій сцені.

studrespublika-5092016-2

По завершенню традиційно відбулися вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Посаду №1 посів Михайло Ананченко (Сумська обл.), студент 5-го курсу Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Депутатами Студентського парламенту України були обрані студенти з різних регіонів України.

studrespublika-5092016-3

Яскраво проходила й мультифестивальна частина. Учасники змагалися в  15 різноманітних субфестивалях, що відображають широку палітру молодіжних субкультур.

Тепер республіканці мають розпочати роботу над втіленням напрацьованих під час фіналу Студреспубліки-2016 ідей.

За інформацією оргкомітету гри Студреспубліка-2016

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *