Так, 1 вересня для студентів першого курсу була проведена зустріч з військовослужбовцями штабу військово–цивільного співробітництва у м. Маріуполі. Полковник Олександр Кіндзельський  ознайомив студентів із роботою штабу в місті, розповів про співпрацю з маріупольцями, про допомогу штабу мешканцям Широкиного.

Майор  ЗСУ Оксана Позивайло розповіла про гідність, честь і мужність захисників  України,  українських спортсменів, докладно зупинилася на поняттях «гідність», «мужність», «честь». Офіцер  штабу Олександр Козак розказав студентам про всі роди війська, що на сьогодні мають Збройні сили України.

Завершуючи зустріч зі студентами, проректор з економіки та перспективного розвитку університету Валерій Дмитрієв подякував  гостям і усім присутнім за зустріч. Для гостей – працівників штабу  була проведена екскурсія університетом.

2 вересня до ПДТУ завітав головний поліцейський  Донецької області генерал полії В’ячеслав Аброськін.  Він частий гість серед студентства. Цього разу В’ячеслав Васильович розповів про роботу сучасної поліції міста й області, про реформування  технічного  обладнання  поліції.

Зараз у Маріуполі монтується нова система відеоспостереження. Обладнання для неї закуплене на 9 млн доларів.  Маріуполь стане четвертим містом у  Європі, де буде використано  це найсучасніше  обладнання. Генерал подякував ректорові університету  В’ячеславу Волошину за співпрацю, що здійснюється в рамках договору між ПДТУ і Головним Управлінням Національної поліції в Донецькій області. Саме  студенти  факультету інформаційних технологій  ПДТУ надали допомогу поліції в створенні  комп’ютерних програм і роботі серверів. У рамках договору також почалися заняття з української мови для міської поліції.  Викладачі кафедри українознавства та слов’янської філології починають курс із 8 вересня. Заняття проводитиме кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Наумова.

Генерал Аброськін  запросив студентів до співпраці, до вступу в лави поліцейських задля збереження миру і спокою в місті.

Інформує прес-служба ПДТУ