Ще шість років тому, коли учень Кременецької ЗОШ № 1 Дмитро Мазурчук уперше прийшов на заняття з лижного двоборства, він навряд чи міг передбачити свої майбутні успіхи. Так, звісно, з перших днів тренування захопили, і десь глибоко в душі жевріла мрія про високі показники.

Наполеглива праця вже через рік увінчалась успіхом: на Чемпіонаті України, що проходив у рідному Кременці,  хлопець виборов першість і звання чемпіона.

Згодом було багато нелегких змагань і поєдинків, учасником яких постійно був Дмитро. Лише цього року – ІІ Зимові юнацькі Олімпійські ігри в Ліллегаммері (Норвегія) та Юніорський чемпіонат світу в Раснові (Румунія).  Черговий чемпіонат України у Ворохті приніс першість серед юніорського складу і друге місце серед дорослих.

У статусі студента 11-Фк групи нашого педагогічного коледжу Дмитро гідно поповнив лави колективу чемпіонів  академії, і вже на початку вересня порадував новою чудовою перемогою як переможець Юнацького кубка FIS із лижного двоборства в Оберсдорфі (Німеччина).

Члена національної збірної команди України, юного майстра спорту з лижного двоборства Дмитра Мазурчука вели до високих спортивних звершень тренери Петро Генюк, Олександр Точинський і Микола Козлов.

Щиро вітаємо нашого лижника та його наставників, бажаємо впевнено долати нові чемпіонські вершини!

                        Інформаційний центр Кременецької ОГПА ім.Тараса Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *