Українська команда колишніх і нинішніх студентів факультету інформатики Києво-Могилянської академії перемогла в конкурсі Google зі створення мобільних додатків AdMob Student Challenge-2016Про це повідомили в офіційному блозі Google-Україна.

Головним призом для переможці стала поїздка до Сан-Франциско з відвідуванням штаб-квартири Googleplex.

Перше місце в конкурсі Google отримала розроблена українцями гра Dragon Sim Online. Загалом, у конкурсі розроблених студентами додатків брало участь понад 100 команд зі всього світу. Всі вони повинні були монетизуватися за допомогою AdMob.

До команди переможців з Turbo Rocket Games увійшли чотири розробника: менеджер команди Turbo Rocket Games Володимир Дученчук, ігровий дизайнер Ярослава Гірілішена, програміст Ілля Бакуров і бекенд-розробник Сергій Доценко. Всі учасники команди були або є студентами Києво-Могилянської Академії, факультет інформатики.

refe

Студія Turbo Rocket Games орієнтується на розробку і випуск мобільних ігор у категорії симулятори. Dragon Sim Online – це захоплива гра з приголомшливою графікою. Додаток забезпечує епічну пригоду з красивою анімацією польоту та баталій і дає можливість приєднуватися до інших онлайн-гравців, щоб перейти на новий рівень у цьому фантастичному світі. Додаток уже завантажили понад 500 тисяч разів у всьому світі, а середня оцінка становить 4,5 бала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *