За ресторанний чек золотої молоді можна придбати новий мерседес - france102Ресторанний чек на 107,5 тис. євро опубліковано в мережі Facebook на сторінці Rich Kids Of Instagram. Судячи із чеку, один із закладів Сен-Тропе продав клієнтам шампанське з маржею, що перевищує вартість нового автомобіля марки Mercedes.

Клієнти з’їли4 кглангустів приблизно на 2 тис. євро, на півтори – поласували ікрою, ще на тисячу замовили кілограм риби, і запили все це трьома пляшками шампанського загальною вартістю 90 тис. євро. Експерти відзначають, що ресторанна націнка перевищила вартість нового автомобіля марки Mercedes.

До речі, західні ресторани, що приймають зірок, часто завищують ціни. І відвідувачі, що оплатили чек – це або росіяни, або вихідці з Арабських Еміратів,  які вирішили справити враження на друзів, зауважують експерти.

Тим часом, у Європі ставлення  до розкоші під час кризи насторожене. Нагадаємо, міністр бюджету Франції Жером Каюзак заявив, що влади Франції збираються тимчасово ввести 75 % податок на доходи громадян, чий щорічний дохід перевищує 1 млн євро.

За матеріалами dengi.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *