Кримські школярі вивчатимуть унікальний предмет - krymНовий предмет, а також підручник – кримчани готуються запровадити у школах «кримознавство». Унікальний підручник напишуть експерти міністерства освіти і науки, молоді та спорту Криму, а також фахівці із провідних навчальних закладів автономії.

Голова Постійної комісії Верховної Ради Криму з освіти, науки, у справах молоді та спорту Валерій Косарєв переконаний у необхідності спеціального підручника для загальноосвітньої школи. На думку урядовця, документальний та історичних відомостей є чимало – їх потрібно лише узагальнити і адаптувати для школи. Історію Криму планують подавати для вивчення починаючи від античних часів.

Ініціативу обговорювали на засіданні організаційного комітету з підготовки і проведення щорічних заходів щодо активізації, виховання поваги до символів АРК. За словами віце-спікера у автономії потужний науковий потенціал для розробки курсу новітньої історії Криму.

Водночас головний редактор газети “Кримська правда” Михайло Бахарєв підтримав ініціативу і відзначив, що введення предмету сприятиме політичній освіті школярів і підвищенню патріотизму молоді. Він підкреслив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту АРК повинно взяти на себе підготовку фахівців для ведення курсу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *