За ініціативою Запорізької обласної координаційної ради козацтва та за підтримки  Запорізької ОДА у Мелітопольському державному педагогічному університеті  ім. Б.Хмельницького відбулося засідання круглого столу, присвячене розбудові козацького руху серед молоді.

Відкриваючи дискусію, заступник Верховного отамана України Дмитро Сухінін наголосив , що запорука успіху патріотичного руху – інтелект, енергія та високі організаторські здібності тисяч громадських активістів.

Сучасному козаку вже недостатньо добре володіти бойовими мистецтвами, знати звичаї та традиції, але й потрібно добре орієнтуватися у військово-політичній ситуації, вміти швидко приймати рішення, досконало володіти сучасними інформаційними технологіями, – зазначив Дмитро Сухінін.

Молодь Мелітопольщини активно долучається до козацького руху. Зокрема, в МДПУ вже працюють два козацькі студентські курені, найближчим часом таке формування планують створити у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Учасники круглого столу значну увагу приділили обговоренню підсумків Другого міжнародного конгресу козацтва, активізації європейської та євроатлантичної інтеграції України, питанню підтримки бійців Української армії у зоні проведення антитерористичної операції, підвищення ефективності викладання на спеціалізованих військових кафедрах у вишах.

На завершення на учасників зібрання чекав яскравий виступ козацького народного хору із м. Енергодар та виставка унікальних коштовностей, зброї та предметів побуту XVII – XVIII століть.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *