Запорізькі фахівці у сферах соціального захисту населення, освіти і науки, фінансів, охорони здоров’я, соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у навчальному турі «Організація допомоги дітям раннього віку та їхнім родинам у м. Харків та Харківській області». Захід проведено для членів робочих груп із раннього втручання з п’яти  областей: Запорізької, Донецької, Луганської, Дніпровської та Харківської.

Його учасники ознайомилися з досвідом розвитку послуг раннього втручання та  трансформації дитячих будинків.

У рамках туру також відбулася зустріч із представниками Харківської міської ради, презентація проектів ЮНІСЕФ з раннього втручання.  Ознайомитися з практичним досвідом створення мережі раннього втручання у Харкові та Харківській області учасники  візиту змогли, відвідавши БФ «Інститут раннього втручання», Харківську міську дитячу поліклініку № 23, відділення раннього втручання, Харківський обласний спеціалізований будинок дитини № 1, а також дитячий садок № 12 у м. Чугуєві.

ЗАпорыжжя

За результатами  заходу відбулося обговорення функцій робочих груп і фахова  дискусія щодо можливостей розвитку раннього втручання у регіонах.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *