Днями у дошкільному навчальному закладі  №69 «Ведмедик» м. Краматорськ відбувся олімпійський тиждень.

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування, покращення фізичного розвитку важливе місце належить проведенню олімпійських тижнів.

У цьому році відзначається 120-річчя заснування сучасних олімпійських ігор. Також вся країна  відзначає День фізичної культури та спорту України в другу суботу вересня. Тож колектив і вихованці “Ведмедика” долучилися до святкування.

Були проведені спортивні розваги з цікавими естафетами, веселі ігри-змагання зі швидкості, спритності, витривалості. Діти переглянули презентацію «Олімпійські ігри», в якій ознайомились з історією виникнення  та символікою олімпійських ігор, побачили фото відомих олімпійських чемпіонів України.

Малеча робила аплікації «Олімпійські кільця», зустрілися зі спортсменом-дзюдоїстом – Микитою Мініним . Він розповів малятам про вид спорту – дзюдо, продемонстрував  кілька прийомів  та показав медалі та грамоти, отримані за призові місця на змаганнях. Багато хто з дітей після цієї зустрічі теж захотіли піти в секцію дзюдо. Дітьми, вихователями та батьками була зроблена газета «Олімпійський резерв Краматорська».

Від цього тижня діти отримали багато позитивних вражень, гарний настрій і веселий запал! Подібні заходи підвищують інтерес дітей до фізичної культури , здорового способу життя і прагненню в майбутньому стати справжніми олімпійцями .

  Ірина Шевченко, Ольга Непоп, дитячий садок “Ведмедик” Краматорськ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *