Як зареєструватися на ЗНО, розкажуть на уроках - programaСімферопольських школярів реєструватися на ЗНО навчать у школі. Регіональний центр оцінювання якості освіти розробив методичні рекомендації до уроків, на яких покроково розповідатимуть, як зареєструватися на ЗНО-2014.

Ознайомлювальний урок із особливостей реєстрації на Зовнішнє незалежне оцінювання – це спосіб зменшити кількість відмов у реєстрації. Адже щороку регіональний центр вимушений відмовляти у проходженні ЗНО через неправильно чи неточно заповнені реєстраційні картки. Частина абітурієнтів встигає виправити помилки, однак є відсоток і таких, що  не вкладаються в терміни і таким чином втрачають шанс вступити до вишу.

Навчають на цьому уроці усього необхідного. І що принести у пункт тестування, і як правильно заповнити анкети, як користуватися особистим кабінетом, як роздрукувати сертифікат про проходження ЗНО.

Нагадаємо, що реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається 3 січня і триватиме до 5 березня. Кожен абітурієнт може обирати для складання чотири дисципліни з одинадцяти можливих, які внесені до програми ЗНО у 2014-му.

До речі такі профілактичні зустрічі Сімферопольський регіональний центр проводить і з батьками. На батьківських зборах вчителі розповідають і їм, як правильно реєструватися та про що важливо не забути під час ЗНО. Тож, якщо не учень, то принаймні хтось із дорослих пам’ятатиме.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *