Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти і науки дебюрократизацію системи освіти.

Реагуючи на численні звернення вчителів та адміністраторів шкіл, МОН і спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine розпочинають проект «Діти і папери: як досягти балансу в школі?». Цей проект –  масштабне онлайн-опитування щодо розвантаження вчительської та адміністративної роботи  з подальшим публічним обговоренням та розробкою плану дій.

Ініціатива спрямована на те, щоб знайти відповіді на три ключові питання:

– що заважає педагогу й адміністратору школи працювати?

– як змінити ситуацію?

– від кого залежатимуть зміни?

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ:

Усі опитування анонімні. До участі запрошуються педагоги й адміністратори закладів освіти (директори та їх заступники) всіх типів та форм власності. До публічного обговорення на другому етапі запрошуються також співробітники  відділів і департаментів освіти.

1 етап, 13 вересня – 13 жовтня 2016 р.: системне анонімне опитування з узагальненням результатів, щоб виявити критичні точки в роботі школи, пов’язані з документообігом та звітністю.

2 етап, 6 листопада – 1 грудня 2016 р.: здійснюватиметься відкрите онлайн-обговорення отриманих даних та розробка пропозицій щодо можливості подальших змін.

Більше про цю ініціативу можна прочитати на сайті: http://mon.edcamp.org.ua.

Інформує МОН України

Один коментар до “Міносвіти запрошує педагогів, завучів та директорів шкіл взяти участь у проекті «Діти та папери»”
  1. Дуже добре, коли піклуються про роботу вчителів, а чому не пригадають, що освіта дітей починається з Дошкільної освіти. Саме нас Вихователів навантажують кіпою паперовою роботи, яка в більшій частині так і залишається на папері, тому що час зібраний і немає коли все втілити в роботу з дітьми….. невже маленькі діти потребують меншої уваги, чим школярі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *