Днями в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА відбулася зустріч щодо можливості створення на базі Черкаського державного бізнес коледжу Американського освітнього центру, де б студенти могли здобувати якісну освіту за міжнародними стандартами.

Учасниками заходу стали регіональний директор міжнародних програм Коледжу Бровард (США) Скотт Мейсон, начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, заступники начальника управління Оксана Сімушіна та Валентина Ткаченко, директор Черкаського державного бізнес коледжу Олег Куклін.

У рамках зустрічі її учасники висловили зацікавленість у розвитку подальшої співпраці, зокрема, щодо створення вищезгаданого регіонального навчального центру, що надасть можливість студентам не тільки ЧДБК, але й інших навчальних закладів здобувати тут знання.

Як зазначає Олег Куклін для реалізації цього проекту важливим є долучення всіх зацікавлених сторін. «Хочемо оголосити про початок співпраці. Наразі формуємо бачення, як має розвиватися процес створення центру. Маємо заплановані зустрічі з представниками Міністерства освіти і науки України, Посольства США в Україні, бізнесовими колами. Сподіваємося на їхню підтримку. Першочергово на базі центру маємо створити англомовні курси, аналогічні тим, що викладаються в Коледжі Бровард і будемо аналізувати попит. У разі успішного старту планується сертифікація навчального центру американською стороною. Також для початку розглядаємо видачу подвійного диплому», – розповідає Олег Володимирович.

У цьому аспекті Скот Мейсон наголосив на важливості побудови коаліції зацікавлених сторін для забезпечення довго строковості проекту. Освіта, за словами американського гостя, має стати базисом для подальшого поглиблення співпраці.

Представники управління освіти висловили подяку Скоту Мейсону за зацікавленість у розвитку співпраці. Принагідно поцікавилися думкою американського колеги про систему освіти України, баченням її подальшого розвитку, напрямками удосконалення.

Валерій Данилевський запевнив колег, що управління освіти і науки зацікавлене в реалізації означеного проекту саме у Черкаській області, що значно розширить можливості студентів щодо здобуття якісної вищої освіти.

Хоча пан Мейсон перебуває в Україні лише другу добу, він вже встиг сформувати перші враження: «Слов’янський світ досить близький мені, адже прожив тут багато років. Надзвичайно особливо ставлюся до перебування в Україні. Тому зацікавлений у розвитку подальшої співпраці. Відповідно, бачу зацікавленість української сторони. Ви дійсно готові до початку співпраці!».

Після зустрічі Скот Мейсон вирушив на лекцію під назвою «Американська мрія», на якій розповів про можливості здобування якісної освіти за американськими стандартами в Україні.

Довідково: Коледж Бровард розташований у м. Форт-Лодердейл, штат Флорида, США. У 2016-2017 році здійснює навчання за 124 напрямами: бізнес, комунікації та дизайн, соціальні науки, медицина, промисловість та транспорт, громадська безпека, інженерія та технології, освіта. Коледж має акредитовані у встановленому порядку міжнародні навчальні центри у Болівії, Еквадорі, Індії, Китаї, Росії, які здійснюють навчання за програмами Коледжу Бровард, але особи, які навчаються за такими програмами не вважаються його студентами.

Інформує прес-служба управління освіти і науки Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *