У 2016 році була проведена повна реконструкція хімічної лабораторії кафедри хімічних технологій Донецького національного технічного університету (м. Покровськ). Лабораторію було оснащено новим сучасним обладнанням, що дасть можливість проводити лабораторні та практичні заняття, а також виконувати наукові дослідження студентам і аспірантам кафедри хімічних технологій на значно високому рівні.

Зокрема, для лабораторії університетом було придбано: електронні аналітичні та технічні ваги; спектрофотометр; електронні мікроскопи; муфельна піч; повітряний термостат; верхньопривідна та магнітна мішалки тощо.

Користуючись цим обладнанням, студенти кафедри ХТ проводитимуть лабораторні роботи з дисциплін:

  • аналітична хімія (гравіметричний, титрометричний, потенціометричний аналізи, визначення жорсткості води);
  • фізика та хімія горючих копалин (технічний аналіз палив, зокрема аналіз вологості, зольності, сірчистості, виходу летких речовин);
  • загальна хімічна технологія (вивчення закономірностей протікання хімічних реакцій, основні типи хімічних реакторів);
  • основи технології переробки горючих копалин, високомолекулярних сполук, вогнетривких і силікатних матеріалів (синтез високомолекулярних сполук, визначення фізико-хімічних властивостей палив, високомолекулярних сполук і силікатних матеріалів).

Завдяки новим можливостям кафедри студенти здобуватимуть нові навички й отримуватимуть досвід роботи на сучасному хімічному обладнанні, що дасть можливість їм стати високопрофесійними та кваліфікованими фахівцями в сфері хімічних технологій.

За інформацією Донецького національного
технічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *