Цього року місто збільшило фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл і шкіл вищої спортивної майстерності на 20 мільйонів гривень. Усім почесним нагородам передують роки виснажливих багатогодинних тренувань, і дуже важливо в яких умовах займаються майбутні чемпіони. Тож, влада міста й надалі підтримуватиме розвиток спорту в столиці. Повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час оглядового об’їзду ДЮСШ у Солом’янському районі.

«Із 9 олімпійських медалей української збірної 7 здобули вихованці київських шкіл. Ми розуміємо, яка це важка праця – підготувати спортсмена. Тому цього року ми збільшили видатки на дитячо-юнацькі спортивні школи та школи вищої спортивної майстерності на 20 мільйонів гривень у порівнянні з минулим роком, які склали 180 мільйонів гривень», – зазначила Ганна Старостенко.

«Наразі в столиці працює 88 дитячо-юнацьких спортивних шкіл у яких тренуються 33 тисячі дітей. І наше завдання – їх усіляко підтримувати. У першу чергу потрібно мотивувати молодих тренерів працювати в ДЮСШ та оновлювати спортивне оснащення», – повідомила Ганна Старостенко.

Вона додала, що задля розвитку спортивних шкіл важливо співпрацювати з профільними федераціями та Міністерством молоді та спорту. Тільки в співпраці вибудовується ефективна модель всебічної підтримки молодих спортсменів, що дозволить розвивати масовий спорт та мати серйозні спортивні досягнення.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Один коментар до “Столична влада збільшила фінансування дитячого спорту на 20 мільйонів гривень”
  1. Ничего страшного, кому интересно что будет с украинской молодежью. Главное чиновникам поднять зарплаты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *