Днями у Сумському державному університеті відбулася презентація Школи інновацій та соціального підприємництва.

Спікерами заходу виступили директор навчально-наукового інститут фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького СумДУ Тетяна Васильєва, координатор програми школи у Сумському регіоні, Начальник Центру бізнес-комунікацій СумДУ Сергій Хвостов, експерт і ментор Школи інновацій та соціального підприємництва, приватний підприємець В’ячеслав Михайлик, випускник весняної програми «Управління соціально-відповідальним бізнесом» Євген Коваленко.

efwf

Зокрема, спікери заходу донесли до уваги широкому загалу основну думку: школа інновацій та соціального підприємництва – це унікальна програма для молодих підприємців, менеджерів, лідерів, громадських активістів, яка реалізується Сумським державний університетом та Благодійним фондом “Українська соціальна академія”. Головне її завдання: сприяти розумінню інновацій та поширенню соціального підприємництва, а також інструментів для досягнення поставлених цілей. Школа спрямована на відкритих до змін молодих підприємців, менеджерів, лідерів, громадських активістів, які прагнуть самовдосконалюватись та готові зробити свій вагомий внесок у розвиток України.

Формат програми навчання у Школі складатиметься з 4-х дводенних модулів, які включатимуть  майстер-класи, тренінги від найкращих лекторів із провідних університетів України; дискусійні клуби, роботу над  власними проектами, а також зустрічі у форматі IDEAS LAB з успішними бізнесменами, практиками, лідерами та управлінцями бізнес-проектів, які є прикладом для наслідування.

Учасники Школи отримають менторську підтримку власних проектів та їх презентацію експертам; подальше їх оцінювання професіоналами, співпрацю із представниками соціального бізнесу щодо подальшого плану впровадження власних ідей; можливість отримати стажування за кордоном; сертифікат про проходження навчання.

Набір учасників Школи Інновацій та Соціального Підприємництва триватиме до 23 вересня.

Інформує прес-служба СумДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *