Завершився збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасники Школи джур козацьких взяли участь у тереновій грі в урочищі «Кам’янка». Було проведено військово-практичний вишкіл з використанням топографічно-картографічних матеріалів для відпрацювання тактичних дій на місцевості, під час якого всі могли відчути себе розвідниками, кулеметниками, снайперами, саперами, медиками та картографами.

Також до активістів завітали представники гірського пошуково-рятувального відділення міста Іршава загону спеціального призначення Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області.  Діти  ознайомилися з сучасною технікою, різноманітними засобами для порятунку та пройшли майстер-класи з використання вогнегасників,  навчилися гасити  умовну пожежу.

Із задоволенням взяли участь джури і в «Козацькому гарті»: позмагалися у козацькій забаві «Перетягування линви» та звитяжних змаганнях «Лава на лаву».

У рамках туристсько-спортивного комплексу «Козацькими стежками», крім туристсько-спортивної смуги перешкод на юних джур очікував одноденний рейд-похід в урочище «Смерековий камінь». Після походу дружня родина джур зібралася  на вечірню «Ватру» – творчо-мистецьке  представлення кожного рою.

Урочисте закриття Збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких відбулося  у м. Іршава. Святковою маршовою ходою пройшли джури  вулицями міста.

Урочистості закінчилися святковим концертом.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу