22 вересня 2016 року  Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (м. Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Національних експертів з реформування вищої освіти та за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” у режимі онлайн проведе міжнародний круглий стіл «Інтеграція вищої освіти і наукових досліджень задля покращення якості вищої освіти» («Higher education and research integration for enhancing quality of higher education») за участю європейського експерта, професора Кріса Ван Кір.

Цільова аудиторія: Національна команда експертів з реформування вищої освіти; представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Акредитаційної комісії Україні (АКУ), асоціацій роботодавців, Національної академії педагогічних наук України; експерти з QA; дослідники, науковці та студенти.

Під час перерв (11:15-11:45 та 13:30-14:15) трансляція буде перериватися. 

Програму заходу переглянути за посиланням.

Місце проведення: Національна академія педагогічних наук України, вул. Січових стрільців 52-А, м. Київ.

Реєстрація триватиме  до 19 вересня 2016 року до 14:00. Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням: https://goo.gl/forms/I1BBoCu8abAxCXnt1

Підтвердження про реєстрацію та уточнене місце проведення буде надіслане на електронну пошту учасника до 14:00, 20 вересня 2016 р.

Консультації щодо заходу за тел.: 044 286 66 68 (Катерина).

Участь безкоштовна, проїзд не відшкодовується.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

 

Один коментар до “ОНЛАЙН! 22 вересня о 10:00 – Міжнародний круглий стіл «Інтеграція вищої освіти і наукових досліджень задля покращення якості вищої освіти»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *