Покоління юних біологів формують у літній школі - p134013813 – 21 серпня в Києві 50 талановитих юних біологів з 18 областей України навчалися в літній біологічній школі, яку організували і провели Навчально-науковий центр «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Громадська організація «Ноосфера» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Програма школи охоплювала практичні заняття, на яких школярі ознайомилися з основними лабораторними методами сучасної біології, відвідали лекції про досягнення біологічної науки,  здійснили навчальну екскурсію до ботанічного саду. Заняття проводили викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка – члени журі всеукраїнських біологічних турнірів та олімпіад, а також юна наукова зміна – студенти і аспіранти Інституту біології. В організації та проведенні школи активну участь узяли колишні учасники і переможці Всеукраїнської та Міжнародної біологічної олімпіад.

Організатори сподіваються, що ця подія стане щорічною й сприятиме формуванню нового покоління талановитих українських біологів,  які успішно виступатимуть на Міжнародній біологічній олімпіаді.

Цього року Міжнародна біологічна олімпіада відбулася в Республіці Сінгапур. Команда України виборола одну срібну і дві бронзові медалі.

Віталій Клещевніковучень СШ № 71 Соломенського району м. КиївСрібна медаль
Владислав Бондаренкоучень Вишнівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинського району Київської областіБронзова медаль
Вероніка Кедлянучениця Харківської гімназії № 47Бронзова медаль
Олена Федонюкучениця Луцької гімназії № 21 імені Михайла КравчукаДиплом учасника

Покоління юних біологів формують у літній школі - img 5932

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *