Кожна родина, приводячи свого малюка до дитсадка, насамперед сподівається, що він буде здоровим, фізично розвиненим, загартованим, захищеним від усіляких небезпек. Одним з головних завдань дошкільного навчального закладу є створення умов, що гарантують формування і зміцнення здоров’я вихованців упевнений колектив  Кіцманського ДНЗ «Веселка».

У Базовому компоненті дошкільної освіти, у змісті освітньої лінії «Особистість дитини» йдеться про необхідність формування в дитини усвідомленого ставлення до здоров’я як до цінності, його значення для повноцінної життєдіяльності, необхідність оволодіння елементарними знаннями про основні чинники збереження здоров’я.

Саме з цією метою в Кіцманському ДНЗ «Веселка» було організовано та проведено Олімпійський тиждень. З вихованцями закладу було проведено багато цікавих та різноманітних форм роботи: дидактичні ігри «Впізнай вид спорту», «Підбери для спортсмена спортивне обладнання»; заняття «Подорож у країну Здоров’я», «В спорті сила»; веселі естафети; хвилинки-здоровинки; вечір загадок про спорт тощо.

Щоб зміцнити психологічне здоров’я дітей, вихователь середньої групи Дарія Гуцуляк провела спортивну розвагу «Пригода в лісі». Маленькі білченята і гномики вирішили позмагатися в конкурсах «Позбирай шишки», «Перейди річку», «Пролізь у тунель». Звичайно перемогла дружба і всі затанцювали «Танок дружби».

А щоб батьки не лишись осторонь свята спорту і здоров’я, вихователі старшої групи Любов Семенюк та Ярослава Бока організували спортивну розвагу «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Спритність, силу і витримку продемонстрували як дорослі, так і діти під час конкурсів «Хокей на траві», «Гусениця», «Подолай перешкоду», «Перетягни канат». Завідувач закладу Оксана Сухолотюк нагородила дитячий колектив пізнавальною літературою.

Завершився Олімпійський тиждень флеш-мобом «Спорт єднає всіх».

Людмила Собко, Кіцманський ДНЗ «Веселка»

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу