До міністерства надійшов лист-подяка міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику від педагогічних працівників Одеської область.

Зокрема, в листі йдеться: «Вельмишановний Дмитре Володимировичу! Ми, освітяни Одещини, вдячні особисто Вам, очолюваному Вами міністерству за надану можливість у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» взяти участь у міжрегіональному обміні досвідом щодо впровадження нових Державних стандартів початкової загальної освіти».

Окрім того, в листі зазначається, що під час робочих зустрічей освітяни Одеської та Миколаївської областей ознайомилися зі станом готовності загальноосвітніх навчальних закладів до інноваційних змін у системі початкової загальної освіти, вкотре переконалися у необхідності тісної співпраці на шляху її реформування.

Педагоги Одещини наголошують, що нові стандарти – це якісні зміни, новітні технології, розвиток творчого потенціалу учнів і вчителів.

Також освітяни розповіли, що «у рамках акції «Дай руку, першокласнику» працюють над тим, щоб кожна школа стала для учнів, які вперше переступили її поріг, їхньою гордістю, рідною домівкою».

«Ми підтримуємо визначені міністерством зміни в освіті, і готові разом з батьками допомогти учням оволодіти ключовими компетенціями, що служать запорукою успіху та особистісного росту дитини», – йдеться в листі.

За інформацією прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу