У рамках реалізації договору про співпрацю між Сумським національним аграрним університетом та голландською компанією Diamond FMS в Україні на базі університету відбулося навчання викладачів факультету економіки і менеджменту.

Метою навчання є підготовка спеціалістів, які будуть адаптованими до впровадження в навчальний проект та практичну діяльність інформаційно-технологічних розробок компанії. Сьогодні Diamond FMS – це потужна система управління фінансами, яка займається розробкою програмного забезпечення, що відображає фінансові показники компанії.

Нині такі навчальні проекти впроваджені ще в трьох вишах України: Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, Національному університеті «Львівська політехніка» та в Українсько-американському гуманітарному інституті “Вісконсинський міжнародний Університет (США) в Україні”.

19 вересня 2016 року власник компанії Нард Елсман вручив сертифікати рівня «А» першим учасникам програми від Сумського національного аграрного університету. Як зазначила директор українського представництва Diamond FMS Анастасія Ружина, цей документ дає право його власнику використовувати програму Diamond FMS в освітніх програмах усіх університетів учасників.

За інформацією медіа-центру СНАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *