Незважаючи на те, що новий навчальний рік у розпалі, для 45 школярів із Запоріжжя та області розпочався справжній літній відпочинок. Їх запросив у гості до Хорватїі місцевий футболіст, менеджер FIFA Івиця Пірич за підтримки посольства України в Республіці Хорватія.

Діти отримали нагоду відпочити на знак шани до героїчних подвигів їхніх батьків-учасників АТО, чимало з яких загинули в зоні бойових дій.

20 вересня у місті Загребі українську делегацію із Запоріжжя та Києва привітав посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко. Зустріч розпочалася на вулиці Українській біля Каштану Дружби – символу дружніх відносин України та Республіки Хорватія.foto

Продовжилися урочистості біля пам’ятника Тарасу Шевченку. У виконанні запорізьких і київських школярів прозвучали вірші Кобзаря й пісня «Україна – це ми», а також  разом із послом діти виконали гімн України.

Із столиці Хорватії українські учні вирушили на відпочинок до міста Оміш (Сплітсько-Далматинська жупанія), що на мальовничому Адріатичному узбережжі.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *