20 вересня Комісія з державного визнання наукових ступенів та вчених звань визнала три дипломи кандидата богословських наук, виданих різними духовними навчальними закладами, а також документ про присвоєння вченого звання доцента, виданий Київською православною богословською академією.

На засіданні Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту було визнано дипломи 15 випускників православних, греко-католицьких і протестантських вищих духовних навчальних закладів.

Обидві Комісії засідали разом та розподілили між своїми членами ще не розглянуті справи власників документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, отримані у вищих духовних навчальних закладах, для підготовки відповідних висновків.

Довідково

Засідання Комісії з державного визнання наукових ступенів та вчених звань, виданих вищими духовними навчальними закладами, проходило під головуванням директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова, а Комісія з державного визнання документів про вищу духовну освіту – заступника голови комісії Юрія Решетнікова.

Інформує прес-служба Міносвіти

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *