Аграрний демонстраційний та навчальний центр на базі Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого», розташованого у смт Дослідницьке Васильківського району Київської області, провів Студентський День поля.

Захід у такому форматі відбувся вперше в Україні. Понад 200 студентів – старшокурсників Уманського національного університету садівництва, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Вінницького національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування, Сумського національного аграрного університету та Житомирського національного агроекологічного університету. Студенти, які навчаються за спеціалізаціями: агрономія, захист рослин, агроінженерія, процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва та механізація, мали нагоду ознайомитись із результатами польових дослідів, побачити переваги сучасного сільського господарства, що користується новітньою сільськогосподарською технікою таких відомих фірм, як Сlaas, CaseIH, Horsch, Lemken, Stefes, Strube тощо.

Викладачі центру відповідали на запитання студентів щодо функціонування сучасних видів техніки, що забезпечують повний комплекс механізованих робіт виробництва сільськогосподарської продукції.

Читайте також: На базі Черкаського державного бізнес-коледжу відкриється Українсько-американський освітньо-культурний центр

Довідково: 18 травня 2016 року у селищі міського типу Дослідницьке Київської області на базі Державної наукової установи «Український науково-дослідницький інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого» за участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Федерального Міністерства сільського господарства і продовольства Федеративної республіки Німеччина було відкрито Німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ).

Німецький аграрний центр (з 2016 року – АДНЦ) функціонував в Україні протягом семи років. За цей період у ньому вже пройшли навчання понад 500 викладачів університетів, технікумів, коледжів і СПТУ, майже 1000 студентів та учнів ознайомилися із сучасною німецькою технікою.

За інформацією Аграрного демонстраційного
та навчального центру (АДНЦ)

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *