У Спортивному комплексі Київського спортивного ліцею-інтернату урочисто відкрилися фінальні змагання з гандболу серед юнаків у програмі V Спортивних ігор школярів України, організованих Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На фінальні змагання до Києва прибули команди з восьми регіонів України: Волинської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Хмельницької областей та міста Києва.

Вдалого старту та нових спортивних здобутків побажали учасникам ігор почесні гості: заступник міністра освіти і науки України – керівник апарату Роман Греба, заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, директор Київського спортивного ліцею-інтернату Олег Кореницький та суддя міжнародної категорії Борис Чернуха.

Учасників фіналу і гостей свята вітали вихованці позашкільних навчальних закладів: Українського державного центру позашкільної освіти та  Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець» Шевченківського району міста Києва.

Читайте також: Упровадження інклюзивної освіти – виклик для інститутів післядипломної освіти та педагогічних університетів, – Лілія Гриневич

Уже відбулись перші півфінальні ігри, які виявили учасників фінальних змагань. Завершальна гра з гандболу відбудеться у четвер, 22 вересня, коли ми дізнаємось, яка з українських команд стане цьогорічним переможцем.

Бажаємо всім  спортсменам і глядачам цікавих, високотехнічних та динамічних матчів! І справедливого суддівства.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *