21 вересня у рамках святкування Дня університету на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття Наукового містечка «Нова Енергія» – повноцінного навчально-тренінгового, консультаційного комплексу для дітей, молоді, дорослих та людей похилого віку.

Головним напрямком навчань та тренінгів для відвідувачів, починаючи з дитячого та шкільного віку, стане роль енергії та енергоресурсів у житті людини, її ощадне використання. Величезний інтерес та позитивні емоції серед присутніх, численних представників засобів масової інформації викликали діючі стенди, з використанням сучасного обладнання, методи інтерактивного навчання ефективного та ощадного використання енергії, консультації фахівців Наукового містечка.

У своєму виступі ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижінавський подякував молодим ентузіастам за якісний і корисний проект, наголосивши, що Наукове містечко повинно стати сучасною платформою для отримання знань про нові наукові досягнення, розробки та новітні технології у сфері енергетики та відновних джерел енергії. А ці знання спонукатимуть громадян бережливо ставитись до використання енергії, дадуть змогу зменшити необґрунтоване її споживання та забезпечити енергетичну безпеку держави.

Читайте також: Українська наука стає ближчою до Європейських високих технологій

У Науковому містечку всі охочі зможуть долучитися до науки через наочне та інтерактивне навчання. Тут можна не лише повчитися, а й весело провести час зі своїми дітьми – позмагатись на велогенераторі чи надрукувати спроектовану власноруч модель на 3D-принтері. Додатково в Науковому містечку створено постійно діючий консультаційний пункт з питань енергоефективності та  енергоощадження, де професори та доценти університету проводитимуть тематичні майстер-класи і тренінги.

Завершилася презентація Наукового містечка «Нова Енергія» конференцією за проектом TEMPUS 543966 «Вища інженерна освіта для екологічно усталеного промислового розвитку» (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development – HETES).

За інформацією ІФНТУНГ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *