20 вересня факультет фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка підтримав ініціативу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивної студентської спілки України щодо відзначення Міжнародного дня студентського спорту та провів чимало спортивних заходів.

Програма відзначення Міжнародного дня студентського спорту в ЖДУ імені Івана Франка включала руханку на подвір’ї перед 4 навчально-лабораторним корпусом, флешмоб, виступ студентів-туристів,  легкоатлетичний крос (600 м.) для студентів факультету фізичного виховання і спорту територією університету та товаристський матч з волейболу за участю збірних команд ЖДУ ім. І. Франка та ЖДТУ.

Відкрила  урочистості проректор з навчальної роботи Житомирського державного університету імені Івана Франка Лариса Янович. Від імені ректора університету Петра Сауха проректор вручила дипломи і подяки найкращим спортсменам університету, призерам і переможцям Чемпіонатів України,  викладачам кафедри теорії і методики фізичного виховання, тренерам.

До святкових привітань та вручень подарунків долучилися й начальник департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, заступник Житомирського відділення Національного Олімпійського комітету України Леонтій Самунь, заступник голови управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта, заступник директора Інституту здоров”я і фізичної культури Університету економіки в Бидгощі (Польща) Олександр Скалій. Зокрема, заступник голови управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта передав  медаль  і “Подяку” від міського голови за активну участь в організації та проведенні спортивних заходів до Дня міста, в тому числі й Прешого космічного напівмарафону. Заступник директора Інституту здоров’я і фізичної культури Університету економіки в Бидгощі (Польща) Олександр Скалій, який нині проводить лекційні та практичні заняття студентам факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ, вручив франківцям сертифікати про проходження в рамках академічного обміну літньої практики в Університеті економіки в Бидгощі (Польща).

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу