Гіперактивним дітям від 3 до 16 допоможе «Живе джерельце Поділля» -У Вінниці відкрили центр реабілітації для дітей з особливими потребами «Живе джерельце Поділля». Заклад  допоможе дітям з особливими потребами адаптуватись у суспільстві. «Вікова категорія дітей, з якими ми працюємо, від 3 до 16 років. Беремо всіх, навіть тих, хто сидить на люстрі», – розповіла Софія Братиславська, керівник та організатор центру.

Центр створено для психологічного супроводу особливих дітей за такими напрямами: аутизм, синдром Дауна, проблеми мовлення та слуху, інсулінова залежність, ДЦП тощо. Також планується допомагати гіперактивним діткам і тим, які мають проблеми з поведінкою.

Програма реабілітації дасть дитині можливість не лише поліпшити психоемоційний стан, а й засвоїти певні знання та набути навичок, що допоможуть у подальшому здобути професію.

Батьки сподіваються, що центр допоможе їхнім діткам розкрити свої таланти. Адже у звичайних навчальних закладах така категорія учнів почувається не завжди комфортно.

Уже 25 дітей почали відвідувати центр реабілітації. Кожного дня з ними займатимуться педагоги, психологи, логопеди та масажисти. Працюватимуть гуртки з виготовлення ляльок, квілінгу, оригамі, малювання, ліплення.

За матеріалами vinnica.unian.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *