Делегація Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України напередодні завершила огляд Атлетичного містечка і всіх спортивних та інфраструктурних об’єктів Універсіади, детально ознайомилася з роботою функціональних підрозділів.

Делегати ознайомилися з усіма блоками Атлетичного містечка, кімнатами, де проживатимуть спортсмени, приміщеннями для медичного огляду, побували в головному адміністративному корпусі, де під час Універсіади буде розташована зона акредитації. А крім того, відвідали спортивно-інформаційний центр, головний інформаційний центр, кімнату волонтерів та їдальню, розраховану на одночасне обслуговування 800 осіб. Варто зазначити, що унікальність містечка відзначили багато учасників робочої групи.

Члени делегацій також узяли участь у церемонії жеребкування командних видів спорту і побували на церемонії відкриття льодового палацу «Алмати арена» і гала-концерті на честь святкування 1000-річчя міста.

Офіційні особи освітянського спорту України залишилися задоволені оглядом усіх кластерів і зазначили, що підготовчий процес до ігор відбувається найактивнішими темпами відповідно до вимог FISU.

Наразі триває процес підготовки вітчизняних спортсменів та освітянського спорткомітету до майбутніх ігор та їх попередньої акредитації. 29 вересня – «deadline» заявок на кількісний склад із видів спорту та видів програми (три попередні заявки вже надіслані та зареєстровані оргкомітетом Універсіади).

У зустрічі глав делегацій 28 Всесвітньої зимової Універсіади взяли участь генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Валентин Гаврилко та заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Віктор Павленко.

За інформацією Комітету з фізичного виховання
та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *