Під прицілом фотооб'єктива - fotoЯк створюють шедеври? Як спіймати мить і передати її на фотоплівці? Черкаських учнів професійної майстерності навчав відомий іспанський фотограф та українець за походженням Євген Воробйов.

Як можна впізнати почерк художника, так само можна відрізнити і автора фото. Євген Воробйов за роки своєї професійної діяльності особливо полюбив портрети та пейзажі. І саме цієї майстерності фотограф хотів навчити українських учнів. Та з’ясувалося, що вихованці черкаського центру творчості можуть дати фору багатьом сучасним фотографам. Їхні світлини нічим не відрізняються від професійних фото, а інколи навіть перевершують їх, зазначив Воробйов.  

Зазначимо, що вихованці черкаської фотостудії «Погляд» – призери міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів юних фотолюбителів. Їх випускники продовжують займатися фотосправою і після школи. Учорашні учні – нині відеооператори, фотокореспонденти, фотографи та дизайнери-графіки.

Довідково:

Євген Воробйов тривалий час навчався та проживав у Черкасах, був членом черкаського фотоклубу «Славутич», який діяв ще за часів  СРСР.  У 2001 році переїхав до Іспанії,  де організував свою персональну виставку. Нині професійно займається фотографією.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *