23 вересня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України за участю заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Всеукраїнський конкурс започаткований у 2005 році з метою підвищення престижності педагогічної професії, привернення уваги громадськості до проблем позашкільної освіти, популяризації педагогічних здобутків, вивчення та поширення кращого досвіду роботи, новітніх методик та прогресивних форм роботи керівників гуртків позашкільних навчальних закладів. Він проводиться щороку.

Конкурс було проведено за номінаціями «Керівник гуртка – 2016», в якому взяли участь понад 1500 керівників гуртків: еколого-натуралістичного напряму («Керівник біологічного гуртка», «Керівник екологічного гуртка»), художньо-естетичного напряму («Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»); керівники дослідницько-експериментальних гуртків наукових відділень МАН: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство (секції «Фольклористика», «Мистецтвознавство»).

На заочний тур ІІІ етапу Конкурсу надійшло 77 електронних портфоліо конкурсантів з 24 регіонів України. Матеріали конкурсантів було представлено на високому науковому та методичному рівні з використанням інтерактивних сучасних і актуальних методів.

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу, що пройшов на базі середньої загальноосвітньої школи №1 І – ІІІ ступенів Шевченківського району міста Києва, взяло участь 37 конкурсантів з переважної більшості регіонів України та міста Києва, серед яких 7 керівників біологічного гуртка; 5 керівників екологічного гуртка; 16 керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва; 4 керівники секції фольклористики; 5 керівників секції мистецтвознавство.

Читайте також: Українсько-японську співпрацю обговорили в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

В урочистостях взяли участь заступник директора Інститут модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський, директори позашкільних навчальних закладів. Вони побажали учасникам наснаги, творчих злетів та перемог.

Конкурс відбувся за сприянням Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Національної еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Національного центру «Мала академія наук України», Українського державного центру позашкільної освіти, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» В 2015/2016 РОКАХ

Номінація «Керівник біологічного гуртка»

І місцеШум’якНаталія РоманівнаТернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
ІІ місцеМудракТетяна ОлександрівнаКомунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
ІІ місцеКсенжукОлена ІванівнаЦентр позашкільної роботи Донецької області;
ІІІ місцеГончаренкоАнастасія ВолодимирівнаКомунальний заклад Сумської міської ради –Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
ІІІ місцеДужукСніжана АндріївнаКомунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради;
ІІІ місцеЯкушаНаталія МихайлівнаДитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» місто Бровари Київської області.

 

Еколого-натуралістичний напрям

Номінація «Керівник екологічного гуртка»

І місцеКуроченкоІрина ІванівнаРівненський міський Палац дітей та молоді Рівненської міської ради;
ІІ місцеЗлепкоЛіда БогданівнаЧортківський міський комунальний заклад Палац дітей та юнацтва Чортківської міської ради Тернопільської області;
ІІ місцеВаліковаОлександра ВіталіївнаКомунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
ІІІ місцеМовенкоОльга ВасилівнаКомунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області;
ІІІ місцеЯковлеваТетяна ГригорівнаЛиманський міський Центр позашкільної роботи Донецької області.

 

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Фольклористика»

І місцеДибачТетяна АнтонівнаОбласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради;
ІІ місцеКовальОксана МиколаївнаКомунальна установа «Волинська обласна Мала академія наук»;
ІІ місцеП’яташВалентина СуфімівнаЛубенський районний центр дитячої та юнацької творчості Полтавської області.

 

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Мистецтвознавство»

І місцеЮркевичІрина ТарасівнаОбласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради;
ІІ місцеКовальчукМайя ПетрівнаКомунальний заклад Дунаєвецької районної ради «Будинок творчості школяра» Хмельницької області;
ІІІ місцеТормасінова Ірина ВалентинівнаСпеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В. О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області;
ІІІ місцеОстренкоНадія МиколаївнаСтанція юних техніків Любомльської районної ради Волинської області;
ІІІ місцеНіколаєнкоВалентина ОлександрівнаБарвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області.

 

Художньо-естетичний напрям

 Номінація «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва» 

І місцеПроцюкІрина ІллівнаНовоселицький Будинок дитячої творчості Чернівецької області;
ІІ місцеКириловаОксана ВолодимирівнаЦентр дитячої та юнацької творчості Золочівської районної ради Львівської області;
ІІ місцеБаклякОксана ЄвгенівнаСенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості Лохвицького району Полтавської області;
ІІІ місцеПономаренко Володимир ОлексійовичМіська станція юних техніків Миколаївської області;
ІІІ місцеКачковськаНаталія БроніславівнаКам’янець-Подільський Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької області;
ІІІ місцеАндриїшинОксана ГригорівнаРадивилівський районний Будинок школяра Рівненської області.

 

 Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *